حیات برتر
خانه » لوازم بهداشتی سنتی » خرید مام طبیعی

خرید مام طبیعی

مام طبیعی یکی از محصولاتی است که کاربرد فراوانی خصوصا در فصل تابستان دارد. اکثر افراد به دلیل تعریق زیاد بدن، نیاز به استفاده از مام دارند، حال افرادی که دوست دار محصولات سنتی هستند، می توانند از محصولات ضد تعریق طبیعی استفاده کنند.

مام طبیعی نیکا، محصولی است طبیعی که با دو رایحه گل نرگس و گل طبیعت بهار تولید می شود. این محصول برای استفاده به عنوان مام پودری جهت رفع بوی تعریق بدن استفاده می شود.

استفاده دیگری که از این محصول می شود، جهت رفع بوی بد پا می توان استفاده نمود. به این صورت که در هر کفش نصف قاشق چای خوری از این پودر بریزند. اگر زیاد کفش استفاده می شود، در طول هفته استفاده از این پودر را بیشتر کنند.

همانطور که گفته شد، مام طبیعی نیکا در دو رایحه گل نرگس و گل طبیعی بهار تهیه و عرضه می شود. در ادامه به خواص این دو رایحه اشاره خواهد شد. مام طبیعی

خواص گل نرگس

گل نرگس سردرد راتسکیل می دهد و از ابتلا به زکام جلوگیری می کند. در درمان سرماخوردگی نیز تأثیر دارد. پیامبر (ص) می فرمایند: گل نرگس را هر روز یک مرتبه، اگر نتوانستید هرماه یا هر چند وقت یک بار ببویید. زیرا در قلب یک رشته از جنون و برص است که بوییدن گل نرگس این امراض را از بیخ می کند.

خواص عطر طبیعت بهار

ایجاد نشاط و سرزندگی، آرامش بخش  و مقوی روح و ضد افسردگی و موجب تقویت حافظه خواهد شد.

نکته

مام طبیعی نیکا به بدن زخم یا ملتهب نباید زده شود.

مام نیکا

جهت خرید این محصول (به صورت عمده) با ما در ارتباط باشید:
خانم جلالی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09104667155
آدرس سایت: Niktootia.ir
پست الکترونیکی: info@niktootia.ir
کانال تلگرام: haiatebartar@
صفحه اینستاگرام-ویژه تک فروشی: NikaNaturalBeauty@

مطلب پیشنهادی

قطره تقویتی بلفارول نیکا

خواص قطره تقویتی نیکا : ✅ جواب دهی فوق العاده و رضایتمنی بالا✅ درمان کننده …

کانال تلگرام