حیات برتر
خانه » لوازم آرایشی سنتی » لوازم آرایشی پایه گیاهی و طبیعی

لوازم آرایشی پایه گیاهی و طبیعی

لوازم آرایشی که در این سایت معرفی می شود همه از مواد اولیه گیاهی وطبیعی تهیه شده اند. استفاده از مواد شیمیایی و موادی که پایه نفتی دارند، باعث راحتی و سهولت در تولید لوازم آرایشی می شود، اما باعث می شود که ضررهایی را متوجه استفاده کنندگان این محصولات بنماید.

به همین خاطر متخصصین طب سنتی-اسلامی، با توجه به نیاز روز جامعه، تولید لوازم آرایشی پایه گیاهی را آغاز نموده و با فراهم نمودن امکانات مناسب، و با تلاش ها و پیگیری های فراوان، این محصولات را برای هموطنان عزیز تهیه می نمایند؛

در تهیه این لوازم آرایشی، مواد مفید برای بدن به همراه رنگ های طبیعی و غیر مضر ترکیب شده اند. دقت فراوانی توسط این متخصصین صورت می گیرد، هم از جهت تشیص اصالت مواد اولیه و هم دقت می شود که کیفیت مواد اولیه ای که در تولید لوازم آرایشی ما به کار می رود، بهترین کیفیت ها باشد.

همچنین محصولات آرایشی ما به گونه ای عمل می کند که وجوه شرعی نیز درآن رعایت می شود، مثلاٌ لاک های تولید شده با برند نیکا، به عنوان «لاک ناخن نمازی» عرضه می شود، و این به جهت این است که این لاکها با آب پاک می شوند و نیازی به استون جهت پاک سازی ندارند.

نکته مهم

نکته ای که در استفاده از این محصولات باید به مصرف کنندگان تذکر داده شود، این است که به دلیل استفاده از مواد روغنی طبیعی، مثل روغن بادام، یا روغن آرگان، محصولات نیکا از محصولات آرایشی که از مواد شیمیایی استفاده می کنند، چرب تر می باشد. و این چربی نشانه طبیعی بودن واصالت تولیدات ما می باشد. پس حتما به مشتری های این محصولات تذکر داده شود، که چربی موجود در محصولات آرایشی طبیعی نیکا، به دلیل استفاده از مواد روغن دار طبیعی می باشد.

جهت خرید این محصول (به صورت عمده) با ما در ارتباط باشید:
خانم جلالی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09104667155
آدرس سایت: Niktootia.ir
پست الکترونیکی: info@niktootia.ir
کانال تلگرام: haiatebartar@
صفحه اینستاگرام-ویژه تک فروشی: NikaNaturalBeauty@

مطلب پیشنهادی

پودر شستشوی صورت گیاهی

پودر شستشوی صورت و بدن گیاهی و ارگانیک نیکا، تهیه شده از ترکیباتی گیاهی، با خواص ضد لک، ضد جوش، جوان کننده، ضد چین و چروک و...

کانال تلگرام