حیات برتر
خانه » لوازم آرایشی سنتی » خرید محصولات آرایشی گیاهی

خرید محصولات آرایشی گیاهی

خرید محصولات آرایشی گیاهی در ایران از راههای مختلفی امکان پذیر می باشد. قبل از پرداختن به بحث خرید محصولات آرایشی گیاهی، لازم می دانم پیشینیه ای از تولید این محصولات و همچنان ضرورت تولید آنها توضیح دهم.

چرا محصولات آرایشی گیاهی ؟

اگر بررسی در محصولات آرایشی موجود در بازار ایران صورت بگیرد، نتیجه این خواهد بود که درصد بسیار بالایی از مواد آرایشی موجود در بازار، خصوصا محصولات آرایشی رنگ دار، از مواد شیمیایی تهیه میشود، که بعضا این مواد شیمیایی بسیار مضر می باشد. اما به دلیل سود بالایی که در این محصولات وجود دارد؛ و مصرف بالای مشتریان که همیشه متقاضی خرید محصولات بهداشتی و آرایشی می باشند، دقت زیادی در منشأ  و مواد تولید کننده این محصولات صورت نمی گیرد.

به همین خاطر، تولید کننده هایی که در زمینه طب سنتی و اسلامی، تحقیقات و بررسی هایی داشته اند، با استفاده از مواد اولیه غیر مضر و طبیعی، دست به تولید بعضی از لوازم آرایشی زدند؛ تا محصولی در حد توان با کیفیت و سلامت، به هموطنان عزیز عرضه کنند.

محصولات آرایشی گیاهی

وضعیت بازار لوازم آرایشی گیاهی

با توجه به گرانی های موجود در بازار ایران، تولید این نوع لوازم آرایشی هزینه های گزافی برای تولید کننده دربر خواهد داشت. و وضعیت اقتصاد کشور، موجب شده است که بعضی از تولید کنندگان با کاهش کیفیت محصولات، هزینه های تولید را پایین بیاورند.

برندهایی که در این سایت معرفی و عرضه می شوند، ازجمله تولید کنندگانی هستند که کیفیت محصولات برایشان بسیار اهمیت داشته و مرغوبیت کالا را فدای قیمت آن نخواهند کرد.

بنابراین با وجود بازار آشفته مواد اولیه و محصولات تولیدی، تنها محصولات با کیفیت در این سایت عرضه خواهد شد.

برای خرید محصولات آرایشی گیاهی از طریق راههایی که در انتهای صفحه آمده است، با ما تماس بگیرید.

جهت خرید این محصول (به صورت عمده) با ما در ارتباط باشید:
خانم جلالی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09104667155
آدرس سایت: Niktootia.ir
پست الکترونیکی: info@niktootia.ir
کانال تلگرام: haiatebartar@
صفحه اینستاگرام-ویژه تک فروشی: NikaNaturalBeauty@

مطلب پیشنهادی

پودر شستشوی صورت گیاهی

پودر شستشوی صورت و بدن گیاهی و ارگانیک نیکا، تهیه شده از ترکیباتی گیاهی، با خواص ضد لک، ضد جوش، جوان کننده، ضد چین و چروک و...

کانال تلگرام