حیات برتر
خانه » کرم ها » کرم بوتاکس

کرم بوتاکس

محصول جدید برند نیکا کرم بوتاکس نیکا که کاربرد آن را میتوان برطرف کننده خطوط اخم و خنده,چین و چروک(پیشانی،چانه و گردن)،گونه سازی،حجم دهنده گونه،سینه و باسن،پیشگیری از پیری زودرس و افتادگی پوست صورت،آبرسان و لیفت کننده عنوان کرد.که البته به غیر از کرم بوتاکس ما اگر فقط آبرسان پوست نیاز دارید ما در اینجا بهترین کرم آبرسان پوست را برای شما داریم.

اگر بخواهیم از خصوصیات ترکیبی این کرم برای شما صحبت کنیم باید بگوییم که این کرم با بهترین روغنهای حجم دهنده گیاهی و حیوانی ترکیب شده است.بدون عوارض روشهایی چون تزریق ژل و چربی و …. می باشد وشما میتوانید با پرداخت هزینه ای کمترکرم بوتاکس نیکا را تهیه نمایید و با مصرفی آسان،نتیجه مطلوب را بدست می آورید.بعد ازمصرف این محصول نیکا تاثیر گذاری آن به آسانی به وضعیت قبل بازگشت ندارد.

روش مصرف این کرم نیکا به این صورت است که:سطح پوست صورت یا بدن خود را عاری از چربی و کرمهای آرایشی کنید.برای بدن بهتر است از سشوار یا حوله ای گرم پوست بدن را کمی گرم کرد تا منافذ پوست جذب بیشتری داشته باشند.

کرم بوتاکس

برای سینه وباسن به صورتی دورانی کرم بوتاکس نیکا را به مدت ۱۰ الی ۱۵ دقیقه ماساژ میدهیم و برای پوست صورت هم میتوانید با حوله گرم یا سشوار پوست را گرم کنید هم میتوانید چند دقیقه صورت را بوخور ساده دهید تا منافذ کامل باز شوند و کرم بوتاکس بهتر جذب شود.صورت به روش طرفین از پایین به بالا ماساژ داده شود بعد هم برای بدن و هم برای صورت کمپرس سرد جهت بسته شدن منافذ انجام شود.و تاثیر پذیری بهتر کرم بوتاکس نیکا.

(کمپرس سرد:مقداری یخ را در پارچه گذاشته و روی قسمتهای ماساژ داده شده می کشیم تا منافذ بسته شوند)یا از آب سرد استفاده می کنیم و چندین بار به صورت می زنیم.

نکته :افراد گرم مزاج حین مصرف کرم بوتاکس نیکا روزانه عرق کاسنی مصرف کنند.

توجه :قبل از مصرف کرم بوتاکس نیکا روی موضع کوچکی از پوست گردن یا مچ دست تست شود.

جهت خرید این محصول (به صورت عمده) با ما در ارتباط باشید:
خانم جلالی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09104667155
آدرس سایت: Niktootia.ir
پست الکترونیکی: info@niktootia.ir
کانال تلگرام: haiatebartar@
صفحه اینستاگرام-ویژه تک فروشی: NikaNaturalBeauty@

مطلب پیشنهادی

کرم عسل نیکا

کرم عسل نیکا

کرم عسل ضدالتهاب و التیام بخش‌ جای‌زخم با خاصیت آنتی اکسیدانی🍯 کرم عسل نیکا یک …

دیدگاهتان را بنویسید

کانال تلگرام