حیات برتر

.

.

.

بهترین و تخصصی ترین فشیال پوست با مواد پرفشنال برند تانورا ترکیه و بهترین دستگاه ها : هیدرودرمی ، درمااف ، LED ، بخور دولول و…. برای بانوان در قم .

برای مشاوره و نوبت دهی :

اینستاگرام : @roya_skincare2022

در تماس باشید .

فشیال پوست در قم

فشیال پوست چیست ؟

فشیال پوست یکی از روش های مراقبت پوست است که باعث آرامش در پوست شما میشود .

فشیال پوست در چند مرحله تخصصی و مناسب با پوست شما انجام میشود که موجب :
جوانسازی و از بین بردن چین و چروک
شاداب و لطیفو نرم شدن پوست
رفع آکنه و جوش
رفع کدری پوست و روشن شوندگی
رفع افتادگی پوست و لیفت آن
از بین بردن تیرگی دور چشم
از بین بردن جای جوش
کمک به سم زدایی صورت
کاهش استرس و افزایش گردش خون
جلوگیری از خشکی پوست
از بین بردن جوش های سر سیاه
بسته شدن منافذ باز

فشیال پوست را اگر به طور خلاصه معرفی بکنیم ، مجموعه ای از شیوه های مراقبتی است که روی پوست صورت انجام میشود و شامل انواع روش های زیبایی و درمانی ست .
هدف اصلی پاکسازی پوست :
بهبود ظاهر پوست و کمک به لطفات و نرمی آن .

فشیال پوست

پاکسازی سلول های مرده روی پوست :
سلول های شاخی که روی پوست تجمع کردند برای محافظت در برابر عوامل بیماری زا هستند ، بدن هر سی روز یکبار تمام سلول های شاخی رو حذف می‌کنه و سلول های شاخی جدید رو جایگزین می‌کنه ولی متاسفانه خیلی از سلول های مرده روی پوست تجمع می‌کنند و باعث کدر شدن و تیره شدن پوست می‌شوند . ولی با پاکسازی پوست تمام این سلول های مرده روی پوست شما هستند برداشته میشه و بلافاصله بعد از یک مرحله از فشیال پوست شما حس سبک شدن پوستتون رو به خوبی تجربه میکنید و همچنین روشن تر شدن و شاداب تر شدن آن .

فشیال پوست برای پاکسازی‌ عمقی پوست از چربی ها و آلودگی های روی پوست :
روی پوست ما چربی های هستند که برای حفظ رطوبت پوست و خواص ضد میکروبی موثرند ، در برخی افراد این چربی تجمع می‌کنه روی پوست و باعث بسته شدن منافذ پوست و در نهایت باعث آکنه و جوش میشود . درمانگر فشیال این چربی ها و آلودگی هارو از پوست شما کامل پاکسازی میکند .

فشیال پوست برای پیشگیری از پیری :
وقتی سن افراد بالا می‌رود بدن کلاژن کمتری را تولید می‌کنه این فرایند باعث میشود پوست بدن به مرور شل بشه ، درمانگر فشیال پوست به صورت تخصصی با تجهیزاتی که داره با تکنیک های خاص موجب احیای فرایند کلاژن سازی میشه .

فشیال پوست

چرا فشیال پوست انجام بدیم ؟
تمرکز اصلی یک درمانگر فشیال این است که شرایط پوست شمارو بهبود ببخشه که هم نتیجه بلند مدت خوبی داشته باشه هم کوتاه مدت و فرد مورد نظر به اون حدی که انتظار از پوستش داره برسه .
منظور از بهبود شرایط پوست یعنی چهره شمارو روشنتر می‌کنه ، پوست را آبرسانی می‌کنه، روند پیری رو تا حد ممکن کاهش میده و مواردی که در بالا ذکر شده همچنین اعتماد به نفس شما بالا میرود .

آیا فشیال پوست عوارضی داره ؟
تاکنون درمورد فشیال صورت عوارضی گزارش نشده این روش کاملا بدون دردو آسیب است . قرمزی های پوست بعد از فشیال کاملا طبیعی و بعد از مدت حداکثر ۲۴ از بین میرود .

کانال تلگرام